ANA SAYFA | TEKNELERİMİZ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | REZERVASYON | İLETİŞİM
 

   
Günübirlik Gezi Turu  |   Foça Balık Avı  |   Açık Deniz Büyük Balık Avı & Jig   |  Özel Turlar  
   

Teknemizle her gün Küçük Deniz Limanı'ndan sabah saat 11:de rotamıza başlıyoruz.

İlk mola yerimizi hava durumu belirlemekte olup, genellikle; meşhur ve hikayesi antik çağlardan bugüne ulaşan; Akdeniz Fokları koruma alanı ve yaşam yerleri Siren Kayalıkları, ilk durağımız olur.

30 dakika yüzme molasından sonra vira demir, rotamızda ilerlerken siz Siren Kayalıkları'nın eşsiz güzelliğini kameralarınıza kayıt ederken biz de sizlere tarihi ve doğal bilgileri sunuyoruz. Siren Kayalıkları'nın bitiminde bulunan; haritalarda "Hayırsız Ada" olarak geçen ancak belli bir açıdan bakıldığında ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün profilden yüzüne benzeyen adayı gördüğünüzde şaşıracaksınız. Eğer şanslıysak bizlere Akdeniz Fokları ve belki de yunuslar eşlik edecektir.

20 dakika yolculuk sonrası Yenifoça - Foça arasında yer alan, mavini ve yeşilin bir arada bulunduğu Ayani koyunun akvaryum berraklığındaki suyuna demir atacağız. Biz yemek için mangalı yakarken, sizler de denizin, güneşin ve kumun tadını çıkaracaksınız. 2 saatlik molamızı öğle yemeği ve yüzme molası ile bitiriyoruz ve 3. mola yerimize hareket ederken, sizlere koylarımızı tanıtıyoruz.

30 dakikalık seyirden sonra mola yerimize varıyoruz ve 60 dakikalık yüzme molamıza meyve servisi ve hafif bir müzik eşliğinde başlıyoruz ve sizlere şehrin kalabalığı ve stresini unutturmaya çalışıyoruz. Tavla partilerinizdeki iddialara ortak bile oluyoruz.

Kalkış zamanı geldiğinde son mola yerimiz olan Fener Adası'na doğru yol alıyoruz ve burada çay servisimiz ile açık deniz manzarası ile başbaşa kalıyoruz.

45 dakikalık moladan sonra limana dönüş için demir alıp ağır yollu şehir turuyla sizlere veda ediyoruz. Haydi sallayın ayaklarınızı denize; FOÇA'da TARİH ile ISLANACAKTIR!

İyi Seyirler.

Günübirlik gezi turu rotamız :

   
 
Foça Hakkında     |     Otelimiz
   
Maymitur.com (c) 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
Sahil Caddesi Hotel Villa Dedem Önü Küçükdeniz Limanı
FOÇA / İZMİR İrtibat :
0533 74 148 74
ANKARA Posedion
Windguru
AccuWeather
Deniz Tahmin Sistemi
   
  Yazılım & Tasarım Murat DURSUN